نمایندگی خاویار ایران
قیمت روز خاویار در ایران

قیمت روز انواع خاویار در بازار ایران

قیمت روز خاویار در ایران میان هر یک از گونه های خاویاری فرق میکند؟ برای خرید و اطلاع از قیمت ها به کدام نمایندگی مراجعه باید کرد؟ برای پاسخ دادن به سوالات متداول خود میتوانید به نمایندگی های معتبر ایرانی همانند شرکت تولیدی رایبد خاویار در کشور که جزو بهترین برند جهانی می باشد مراجعه نمایید تا از کیفیت محصولات خاویاری این نمایندگی به صورت ارگانیک و اصیل بهره مند شوید. معمولا گونه ماهی خاویاری مورد استفاده در مزارع از نوع فیل ماهی است، این گونه ماهی خاویاری معمولا 8 تا 10 سال زمان برای رسیدن به سن بلوغ و بهره برداری نیاز دارد.

انواع خاویار در بازار ایران

انواع خاویار در بازار ایران که خاویار تخم ماهیان خاویاری و از گرانترین غذاهای جهان است. دریای خزر به عنوان بزرگ‌ترین منبع ماهیان خاویاری در جهان بیش از ۹۰ درصد خاویار جهان را تأمین می‌کند و 28 گونه ماهیان خاویاری در جهان می باشد که باید گفت فیل‌ماهی، تاس‌ماهی روسی یا چالباش، تاس‌ماهی ایرانی یا قره‌برون، ماهی شیپ و ماهی ازون‌برون یا سوروگا، گونه‌های اصلی ماهیان خاویاری دریای خزر هستند. خاویار بسیار پرکالری و انرژی ‌زا است و انواع گوناگون آن همچون: خاویار طلایی و سرخ و سیاه که البته در این میان خاویار سیاه از ارزشی قابل توجه برخوردار است.

انواع خاویار در بازار ایران

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار آسترا ایران
 • خاویار بری ایران
 • خاویار طلایی ایران
 • خاویار فشرده ایران
 • و………

انواع خاویار در بازار ایران

نرخ روز بهترین خاویار در ایران نمایندگی

نرخ روز بهترین خاویار در ایران را میتوانید از نمایندگی خاویار ایران که جزو مشهور ترین نمایندگی و شناخته شده ترین است در ایران و در کشورهای جهانی، مطلع گردید.
شرکت های تولید کننده و صادرات خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری معتبر و بسیاری نیز ممکن از تقلبی باشند. شرکت های بسیار بزرگ ایرانی که دارای قدمتی چندین ساله میباشند و همواره انواع برندهای جهانی را در خود جای داده اند شامل نمایندگی و شرکت های خاویار ایران، میراث خاویار، رایبد خاویار، خاویار کالچر، باهو خاویار، دریا خاویار، خاویار قروق تالش، میباشند که برای خریداری انواع محصولات از این نمایندگی ها کافیست به سایت انها مراجعه نمایید.

انواع بهترین نمایندگی ها در ایران

 • نمایندگی معتبر رایبد خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر مازند خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر باهو خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر میراث خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر دریا خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر خاویار ایران
 • نمایندگی معتبر کالچر ایران
 • و………

نرخ روز بهترین خاویار در ایران نمایندگی

قیمت خاویار 100 گرمی

قیمت خاویار 100 گرمی  بستگی به این دارد که خاویار ماهی از کدام گونه ماهیان خاویاری می باشد. در شمال ایران به دلیل نزدیکی به دریای خزر کشور و اینکه ان دریان بیش از 5 گونه های ماهیان خاویاری را در خود جای داده است باعث شده که مزارع پرورش خاویاری زیادی در انجا برای تولید انواع محصولات ماهیان خاویاری به وجود اید و سپس در اختیار نمایندگی های ایرانی قرار داده میشود که انها در بین انواع مشتریان ایرانی و خارجی قرار دهند. برای مطلع شدن از مرغوب ترین محصولات خاویاری میتوانید به برند و نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

قیمت خاویار 100 گرمی

تفاوت قیمت خاویار 97 با قیمت خاویار 98

تفاوت قیمت خاویار 97 با قیمت خاویار 98 را باید اینگونه بیان کرد که انواع ماهیان و خاویارهایشان در سال جدید به نسبت متفاوت تر از نرخ قیمت های در سال های گذشته خود میباشد و بدلیل این است که شرایط همیشگی اقتصادی کشور ایران در حال تغییر است و یکسان و ثابت نمی ماند،

شتریانی که تمایل به خرید دارند و میخواهند قیل از خرید ماهیان خاویاری مورد نظر خود درباره قیمت های انها و اطلاعات مورد نظر درباره خاویارها میتواننید به سایت فروشگاه و همچنین نمایندگی بسیار معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایند.
خاویار قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند. فیل ماهی بزرگ‌ترین ماهی آب‌های داخلی ایران است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و نمونه‌هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌است.

تفاوت قیمت خاویار 97 با قیمت خاویار 98

پخش خاویار ایرانی با قیمت مناسب

پخش خاویار ایرانی با قیمت مناسب بر عهده نمایندگی های معتبر و بزرگ ایرانی می باشد که بسیاری از این نمایندکی ها جزو معتبر ترین برندها و شناخته ترین در جهان و در میان بازارهای داخلی و  نیز صادراتی می باشد که دارای چندین سال سابقه هستند و در تلاش اند که بهترین محصولات ماهیان خاویاری را در اختیار مشتریان با بهترین امکانات که سریع ترین سفارش و محصولات را در دسترس مشتریان همیشگی خود قرار بدهدن می باشد. رایبد خاویار تنها دارای بهترین و معتبر ترین فروشگاه اینترنتی انلاین در کشورهای حهانی می باشد که به دلیل پیشرفت تکنولوژی امروزه دسترسی مشتریان را به محصولات مورد نظر و اصیل و تازه خود را اسان نموده است.

پخش خاویار ایرانی با قیمت مناسب

خرید و فروش خاویار مرغوب ایرانی در تهران

خرید و فروش خاویار مرغوب ایرانی در تهران میان برندهای مختلف و نمایندگی های واقع در هر شهر و استان های کشور قرا میگیرد که محصولات را در میان خریداران عرضه می نمایند. خاویار را در هر کجا که میبرید و یا برای مصرف کردن باید در جای سرد مانند یخچال ها به صورت خنک نگهداری شود و یا میتوان انها را در کیف های خاویاری که سرد نگه میدارند محصولات را نگه داشت. این کار باعث جلوگیری از فاسد شدن خاویارها می شود و بهترین راه حل مانند نگهداری در کنار یخ های ژله ای در کنار محصولا میباشد.

خرید و فروش خاویار مرغوب ایرانی در تهران

فروشگاه اینترنتی بهترین خاویار در ایران

فروشگاه اینترنتی بهترین خاویار در ایران به رایبد خاویار مربوط میگیردد که باید گفت این نمایندگی یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایندگی های ایرانی میباشند که دارای بهترین برندها و همچنین قدمتی طولانی نیز میباشد،
برای خرید به صورت انلاین با قیمت های مناسب میتوانید به فروشگاه سایت اینترنتی رایبد خاویار مراجعه نمایید. فروشگاه رایبد خاویار که دارای نمایندگی و بهترین مراکز در سطح کشور میباشد بدون واسطه انواع محصولات خاویاری را با قیمت های بسیار مناسب و محصولاتی تازه در اختیارمشتریان خود به صورت انلاین قرار میدهد تا از خرید خود رضایت کامل را داشته باشند. این نمایندگی انواع خاویارها را پس از تولید به صورت مستقیم از کارخانه به صورت اصل وارگانیک و همچنین تازه از طریق سایت فروشگاه انلاین خود که دسترسی مشتریانی که در جای جای کشور حضور دارند را اسان نموده است.

انواع محصولات در فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار

 • انواع خاویار ایرانی با برند رایبد
 • قارچ ترافل ایرانی با برند رایبد
 • ظروف سرو خاویار ایرانی با برند رایبد
 • گوشت تازه و دودی ایرانی با برند رایبد
 • ماهی و بچه ماهی ایرانی با برند رایبد
 • کرم خاویاری ایرانی با برند رایبد
 • و………….

فروشگاه اینترنتی بهترین خاویار در ایران

مرکز خاویار فروشی های ایران

مرکز خاویار فروشی های ایران و نیز در جهان مربوط به کشور ما ایران میباشد، کشور ایران بیشتر رکورد تولید خاویار را در خود جای داده و دلیل این میتوان اینگونه باشد که این کشور بیش از 90 درصد خاویاری جهان را تامین می کند که 6 گونه ماهیان خاویاری مهم صادراتی در دریای خز ایران میزیستند و از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی با داشتن قدمت های چندین ساله به کشورهای خارجی جهان صادر میگردد و به راحتی در دسترس تمام مشتریان خاویاری خود در بازارهای داخلی و خارجی قرار میگیرد. خاویار یک ماده غذایی پر انرژی است که طعم و بویی بسیار خوشایند دارد.

مرکز خاویار فروشی های ایران

صادرات خاویار ایران چگونه است

صادرات خاویار ایران چگونه است به راحتی با مراجعه به مهمترین و بهترین نمایندگی های کشور صورت میگیرد. صادرات ماهی خاویار ایرانی از طریق نمایندگی و مراکز خاویاری در کشور به کشورهای خارجی جهان از جمله اسیایی، اروپایی و عربی صادر میگردد. همان‌گونه که خاویار سیاه در ایران و جنوب روسیه شناخته شده‌تر است، خاویار سرخ در سیبری و خاور دور طرفداران بیشتری دارد. برای صادرات خاویارها از ایران میتوانید به نمایندگی های معتبر محصولات خاویاری ایرانی مانند رایبد خاویار مراجعه نمایید تا محصولاتی بسیار با کیفیت را به همراه قیمت های مناسب صادر نمایید.

صادرات خاویار ایران چگونه است

قیمت خاویار ایران در اروپا

قیمت خاویار ایران در اروپا میان هر یک از نمایندگی ها متفاوت می باشد. صادرات ماهیان خاویاری به اروپا و علاوه بر اروپا به کشورهای بسیار بزرگ خارجی جهان نیز از طریق شرکت های تولید و پخش خاویاری با داشتن مجوزهای رسمی برای صادر کردنف صورت میگیرد که مشتریان ایرانی نیز برای خرید انواع ماهیان میتوانند در هر کجای کشور که میباشند به سایت و نمایندگی بسیار بزرگ و دارای بهترین برند، خاویار ایران مراجعه نمایند تا خرید اصل و مغوب را به همراه بهترین قیمت ها داشته باشند.

قیمت خاویار ایران در اروپا

بهترین مناطق تولید خاویار در ایران

بهترین مناطق تولید خاویار در ایران مربوط به شمال کشور به دلیل وجود دریاها و نزدیکی به دریای خزر کشور است و  خاویار های دریای شمال ایران که دریای خزر میباشد شامل ماهیان خاویاری که از نظر کیفیت به ترتیب به ماهیان فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است، مرتبط میشود و جزو ماهیان صادراتی از ایران به کشورهای جهان میباشند که برای خرید و صادرات میتوانید به نمایندگی های معتبر و برند شناخته شده خاویار ایران مراجعه نمایند. به‌طور عمده پروتئین موجود در خاویار متشکل از اسیدهای آمینه آرزین، هیستامین، ایزولوسین، لیزین و میتونین است.

مصرف خاویار از ابتلا به بیماری افسردگی و بیماری‌های قلبی عروقی پیشگیری می‌کند، چرا که در خاویار غلظت اسیدهای چرب از نوع امگا۳ بسیار بالاست.

بهترین مناطق تولید خاویار در ایران

قیمت ماهی خاویار در سال 98

قیمت ماهی خاویار در سال 98 وابسته به شرایط انلاین اقتصاد کشور است.

جهت تهیه و خریداری انواع ماهیان خاویاری به صورت اصل میتواننید به بهترین و معتبر ترین نمایندگی های ایرانی مراجعه کنید تا به همراه قیمتی عالی خاویارهای با کیفیتی را خریداری نمایید.
برای خریداری به صورت انلاین اینترنتی میتوانید به سایت معتبر فروشگاه و برند شناخته شده رایبد خاویار مراجعه نمایید و محصول را تهرانیای عزیز میتوانند ضرف چند ساعت درب منزل خود تحویل گیرند و ار فواید خاویار در هنگام  خوردن بهرمند شوند.

انواع ماهی های خاویاری پرورشی ایرانی

 • فیل ماهی خاویاری پرورشی ایران
 • تاسماهی خاویاری پرورشی ایران
 • چالباش خاویاری پرورشی ایران
 • قره برون خاویاری پرورشی ایران
 • اوزون برون خاویاری پرورشی ایران
 • شیب خاویاری پرورشی ایران
 • استرلیاد خاویاری پرورشی ایران
 • و…………

قیمت ماهی خاویار در سال 98

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروشگاه های خاویار

فروشگاه های خاویار در اصفهان و یاسوج

فعالیت فروشگاه های خاویار تخصصی در شهرهای مختلف ایران مانند اصفهان و یاسوج بهترین تولیدات …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار