نمایندگی خاویار ایران
خاویار سوروگا

خریدار خاویار سوروگا

خاویار سوروگا چیست؟ آیا درباره خواص این خاویار اطلاعاتی در دست دارید؟ چه کسانی اغلب خریدار خاویار هایی از قبیل سوروگا می باشند؟ اگر خریدار خاویار هستید، چیز هایی که لازم است درباره انواع خاویار بدانید را در ادامه این مطلب بیان کرده ایم. پس همراه ما باشید. خاویار در واقع تخم ماهی های خاویاری می باشد که تولید آن ها به چندین سال می رسد. تنوع در خاویار زیاد است و یکی از خاویار هایی که در بازار ایران خریداران زیادی دارد، خاویار سوروگا می باشد. در ادامه مطلب، شما را با خاویار سوروگا و خواصی که برای مصرف کننده به همراه دارد آشنا خواهیم کرد.

انواع خاویار سوروگا در ایران

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

خاویار سوروگا چیست؟

خاویار ماهی ازون برون را خاویار سوروگا می نامند. ماهی ازون برون در واقع یکی از کوچکترین ماهی های خاویاری دریای خزر بوده و خاویار تهیه شده از آن هم به همان نسبت دارای دانه های ریزی می باشد. مدت زمانی که به طول می انجامد تا این خاویار در بدن ماهی مورد نظر تولید شود، 6 الی 8 سال است. رنگ خاویار اصل سوروگا، خاکستری روشن تا خاکستری تیره متغیر است. از خواص خاویار سوروگا چه می دانید؟ خاویار سوروگا، خاویاری است که ارزش غذایی بالایی دارد، مقدار زیادی پروتئین و اسید آمینه در خاویار مورد نظر نهفته که خواص زیر را به همراه داشته است:

• تضمین سلامت قلب
• بالا بردن قدرت سیستم ایمنی بدن
• جلوگیری از بروز سرطان و حتی درمان آن
• تقویت ماهیچه و عضلات
• درمان و تقویت اعصاب
و …………..

خریدار خاویار سوروگا چه کسی است؟

اغلب کسانی خریدار خاویار از نوع سوروگا، آمپریال، بری، بلوگا، آسترا و … هستند که از نظر مالی در سطح بالایی قرار داشته باشند. چرا؟ چون قیمت خاویار در بازار آنقدر بالاست که هر کسی توانایی خرید آن را ندارد.

اگر شما تمایل به خرید خاویار اصل سوروگا داشته و جزو خریدارانی هستید که شرایط مراجعه حضوری به مراکز فروش را ندارید، می توانید از سایت رایبد خاویار ایران این محصول را تهیه نمایید.

خاویار سوروگا

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا

فروشگاه آنلاین خاویار سوروگا از مراکزی است که به صورت تخصصی به فروش، توزیع خاویار …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار